działka budowlana dla inwestor Ignaców Kobyla Góra

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 8 000 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Ignaców
  • Numer oferty : 843088
  • Cena za m2 : 35 PLN

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8000 m2 w Ignacowie gmina Kobyla Góra. Działka idealna dla dewelopera, firmy budowlanej chcącej wybudować osiedle domów na sprzedaż. Wstępny projekt podziału na 7 działek o powierzchni ok. 1150m2.

Opis nieruchomości:
Cała powierzchnia działki 8000m2 przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego gminy pod budownictwo jednorodzinne i oznaczona symbolem MN.
Działka w kształcie odwróconego trapezu o przybliżonych wymiarach: 25 x 358 x 77 x 287 m
Od północy w centralnej jej części działka graniczy z lasem co daje jej przytulny i zaciszny charakter.
Wjazd na działkę bezpośrednio z asfaltowej drogi powiatowej Kobyla Góra - Parzynów
Media:
woda - magistrala w110 w odległości 90m na północ od działki
prąd - naziemny na działce (słup średniego napięcia z transformatorem na działce sąsiadującej)
telekomunikacja - podziemna na działce
W pobliżu zabudowa jednorodzinna.

Atuty lokalizacji:
Nieruchomość położona w spokojnej okolicy z przepięknymi widokami na pola i lasy Wzgórz Ostrzeszowskich. W odległości 4km jadąc na południowy - wschód od działki malowniczymi trasami rowerowymi znajduje się najwyższe wzniesienie w obszarze chronionego krajobrazu wzgórz Kobyla Góra o wysokości 284 m.n.p.m. 10km od działki wjazd na drogę ekspresową S8 skąd bardzo szybki dojazd do granic Wrocławia w 40minut. Przystanek autobusowy 500m od działki - dzieci mogą dojeżdżać do szkoły lub pobliskich miejscowości.
Do centrum wypoczynkowego gmin Kobyla Góra jedynie 2,5km. Znajdziesz tu jezioro z piaszczystymi plażami, lasy sosnowe z alejkami dla pieszych, plac zabaw, restauracje, dwa markety: Dino, Biedronka. Hotel nad Zalewem z przystanią Jacht Klub Orion - wypożyczysz tu łodzie, kajaki, rowery wodne.
Sklep spożywczy - 400m
PKS - 400m
Szkoła podstawowa, przedszkole - 2,5km

Jeśli czujesz, że inwestycja w działkę pod budowę domów jednorodzinnych na sprzedaż blisko lasu jest dla Ciebie to nie zwlekaj - zadzwoń i umów się na prezentację. Skalkuluj i kup bo naprawdę warto.