Zabierzów,działka inwestycyjna, PnB, PUM 1652m2

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 4 629 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Zabierzów
  • Numer oferty : 369107
  • Cena za m2 : 313.24 PLN

Jeśli szukasz działki inwestycyjnej to z pewnością zainteresuje Cię budowa kompaktowych 12 domów w zabudowie bliźniaczej na działkach o łącznej powierzchni 4629m2 w miejscowości Zabierzów z projektem zabudowy terenu i możliwością przeniesienia decyzji o pozwoleniu na budowę w okresie ok. 2 miesięcy.

Opis nieruchomości:
Działki położone są w spokojnej okolicy 2 km od centrum Zabierzowa w bezpośrednim sąsiedztwie nowych bliźniaków lub domów jednorodzinnych. Miejsce dobrze skomunikowane z Krakowem. Blisko jest przystanek autobusowy, dworzec kolejowy w centrum miasta. Bliskość północno-zachodniego węzła autostrady A4 umożliwia bardzo szybki wyjazd poza stolicę małopolski. Dookoła inwestycji jest dużo terenów zielonych co z pewnością przełoży się na szybką sprzedaż wybudowanych domów. W bezpośrednim sąsiedztwie miasto planuje budowę zieleni parkowej z usługami towarzyszącymi.

Każdy z 12 domów ma 137,7m2 powierzchni użytkowej, na którą składają się 4 przestronne i ustawne pokoje o powierzchni powyżej 10m2 każdy, duży 25m2 salon z jadalnią, kuchnia i 2 łazienki. Architekt ergonomicznie zaprojektował domy. Pierwsze piętro jest wysokie na 2,5m i niewątpliwym jego atutem jest brak skosów. Elewacja południowa będzie miała bardzo jasną część dzienną poprzez nasłonecznienie dużej powierzchni przeszkleń na całej wysokości parteru. Przed domem miejsce parkingowe i duży ogródek z możliwością zbudowania np. wiaty garażowej. PUM 1652m2

Na działce znajduje się budynek, po wyburzeniu którego gruz posłuży do utwardzenia podłoża. Rozwiązanie to pozwoli obniżyć Twoje wydatki związane z budową wewnętrznych dróg dojazdowych do domów.

Dojazd: do działki prowadzi droga gminna asfaltowa.
Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja na działce.

Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT 8%

Okolica:
Sklep spożywczy - 500m
Przystanek komunikacji miejskiej - 450m
Dworzec PKP - 2,6km
Tenczyński Park Krajobrazowy ze szlakami rowerowymi i „nordic walking”- 650 m
Zalew z plażą, punktami wypoczynkowymi i restauracją - 1,4km
Przedszkole - 1km
Szkoła podstawowa, basen, boisko piłkarskie - 2km

Jeśli czujesz, że inwestycja w samym środku zielonych płuc Zabierzowa jest dla Ciebie to nie zwlekaj- zadzwoń i umów się na prezentację. Skalkuluj i kup bo naprawdę warto.
_______________
Jesteś Pośrednikiem? Zapraszam do współpracy - to korzystne dla naszych klientów. Możesz wysłać ofertę bezpośrednio swoim Kupującym z systemu MLS PL jeśli jesteś jego członkiem. Zapraszam do współpracy.