działka - dom seniora, dom pomocy społ. Zabierzów

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 4 629 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Zabierzów , Gazowa
  • Numer oferty : 781051
  • Cena za m2 : 313.24 PLN

Na sprzedaż działki budowlane o łącznej powierzchni 4629m2 w miejscowości Zabierzów z budynkiem gospodarczym o powierzchni 858,2m2 i pozwoleniem na rozbudowę budynku wraz ze zmianą przeznaczenia użytkowania na dom seniora.

Opis nieruchomości:
Działki położone są w spokojnej okolicy 2 km od centrum Zabierzowa. Wzdłuż zachodniej linii nieruchomości rośnie 7 drzew - orzechy o wysokości kilku metrów. Drzewa mogą stanowić zarówno granicę jak i nieoceniony cień dla mieszkających w domu seniora kuracjuszy. W bezpośrednim sąsiedztwie działka polna, drzewa, nowe bliźniaki lub domy jednorodzinne. Miejsce dobrze skomunikowane z Krakowem. Blisko przystanek autobusowy, dworzec kolejowy w centrum miasta. Bliskość północno-zachodniego węzła autostrady A4 umożliwia bardzo szybki przyjazd spoza stolicy małopolski. Dookoła inwestycji jest dużo terenów zielonych.

Budynek:
Budynek posiada wszystkie potrzebne instalacje wodną, gazową, elektryczną i kanalizacyjną. Stan budynku jest do remontu. Posiadamy zatwierdzony projekt budowlany rozbudowy istniejącego budynku w celu przekształcenia go na dom seniora wraz z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Okna drewniane. Lokal jest dwukondygnacyjny, pokryty dachówką. Budynek ma dużą przestrzeń dla miejsc parkingowych oraz przestronny ogród.
Docelowo obiekt ma składać się z:
komunikacji, recepcji, 31 pokoi z węzłami sanitarnymi, jadalni, Sali spotkań, kaplicy, czytelni, aneksu kuchennego dla pensjonariuszy. Na poziomie piwnic znajdować się mają: pomieszczenia szatniowo-socjalne, sala do ćwiczeń, pralnia z prasowalnią, pomieszczenia techniczne i magazynowe.

Biznes plan:
Jesteśmy w posiadaniu gotowego biznesplanu z analizą otoczenia konkurencyjnego i kosztorysem prowadzonej działalności dla projektu dom seniora.

Dojazd:
Do działki prowadzi droga gminna asfaltowa z dwóch stron - od południa oraz od zachodu

Media:
Woda, prąd, gaz i kanalizacja na działce.

Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT

Okolica:
Ośrodek zdrowia - 800m
Sklep spożywczy - 500m
Poczta - 500m
Przystanek komunikacji miejskiej - 450m
Dworzec PKP - 2,6km
Tenczyński Park Krajobrazowy ze szlakami rowerowymi i „nordic walking”- 650 m
Zalew z plażą, punktami wypoczynkowymi i restauracją - 1,4km

Jeśli czujesz, że inwestycja w samym środku zielonych płuc Zabierzowa w dom seniora dla naszych rodziców jest dla Ciebie opłacalna to nie zwlekaj - zadzwoń i umów się na prezentację. Skalkuluj i kup bo naprawdę warto.