fbpx

Polityka prywatności

1. Kontakt do nas: HUB sp. z o.o., kontakt@hubbroker.pl – jesteśmy administratorem Twoich danych

Cel przetwarzania danych;
2.1.w zakresie obsługi rynku nieuchomści: realizacja umowy pośrednictwa, koordynacja procesu zakupu, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości oraz ograniczonych praw rzeczowych,
2.2. w zakresie zarządzania nieruchomosciami
2.3.w zakresie podnajmu,
2.4 w zakresie szkoleń: przekazywanie informacji o szkoleniach oraz ważnych informacji z rynku nieruchomości.

3. Podstawa przetwarzania danych osobowych: w zakresie 2.1-2.3 wykonanie umowy, w zakresie 2.4 umowy zgoda osoby, której dane dotyczą.
4. W celu realizacji umowy możemy powierzyć Twoje dane podmiotom, które z nami współpracują: dostawcom oprogramowania, innym pośrednikom oraz firmom obsługującym naszą księgowość – wszyscy zapewniają ich ochronę działając jako podmioty profesjonalne.
5. Będziemy przechowywać Twoje dane tak długo, jak długo będzie to konieczne w celu wykonania umowy, oraz przez okres przedawnienia roszczeń ( 2.1-3.) lub do czasu gdy wycofasz swoja zgodę ( 2.4.)
6. Masz prawo do: wglądu do danych, zmiany danych lub ich usunięcia z bazy, wycofania zgody na przetwarzanie, które musi być tak samo proste, jak jej wyrażenie, do przeniesienia danych, wniesienia skargi do PUODO
7. Strona hubbroker.pl wykorzystuje cookies, można też wyłączyć ich działanie w ustawieniach przeglądarki, co może ograniczyć albo uniemożliwić korzystanie z niektórych części serwisu. Pliki cookie wykorzystujemy w celach statystycznych, w celu dostosowania wyglądu serwisów do preferencji i historii przeglądania Użytkownika oraz w innych celach marketingowych.

Porównaj

Sprawdź jakie warunki oferujemy!

Buy a new home

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur cing elit. Suspe ndisse suscipit

Sell a home

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur cing elit. Suspe ndisse suscipit

Rent a home

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur cing elit. Suspe ndisse suscipit