fbpx

Sprzedaż nieruchomości?

Dlaczego my

bardziej skuteczni

Agenci pracujący na umowach zwykłych to tylko kilkanaście procent szans na sukces.

My gwarantujemy ponad 80% skuteczność w sprzedaży nieruchomości. 

bardziej
zaanga-żowani

bardziej
zaangażowani

Ludzie nie kupują domu jako 4 ścian tylko styl życia do którego aspirują. 

A my ten styl kreujemy. 

1 BROKER
=

3794 agentów

Współpracujemy z wieloma agencjami nieruchomości w Polsce. 

Dzięki współpracy w systemie MLS mamy dostęp do klientów setek biur nieruchomości w całym kraju. 

...czy wiesz, że

Wycena

Średnia różnica pomiędzy ceną z ogłoszenia, a ceną sprzedaży to nawet 11%. Dzięki rejestrowi cen transakcyjnych i pomocy rzeczoznawcy jesteśmy w stanie ustalić najlepszą możliwą cenę.

Sesja fotograficzna

Podczas przeglądania ogłoszenia kupcy 53% czasu spędzają na przeglądaniu zdjęć. Profesjonalną sesją łatwiej nam wyróżnić się na tle konkurencji.

Home staging

Badania na rynku amerykańskim wskazują, że home staging średnio skraca czas sprzedaży o 40%. Dlatego w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży może Ci nasza dekoratorka wnętrz.

Markteing

Wyróżniamy 23 różne kanały dotarcia do klientów. Portale ogłoszeniowe i media społecznościowe to dopiero początek.

Prezentacje

Nie musisz się spotykać z klientami. Jesteśmy w stanie tak zorganizować prezentacje żebyś kupców poznał dopiero u notariusza.

Negocjacje

Nasi klienci uważają, że negocjacje są najbardziej stresującym moment w sprzedaży nieruchomości. Dlatego broker jako doświadczony negocjator całość tych rozmów bierze na siebie.

Obsługa prawna

Do sprzedaży domu potrzebujesz conajmniej 11 różnych dokumentów. Pomagamy je skompletować i ustalić stan prawny nieruchomości.

Przekazanie

Całe zlecenie prowadzi jedna i ta sama osoba. Broker przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży od podjęcia decyzji do przekazania kluczy.

Pytania i odpowiedzi

Zakres usług jest bardzo podobny. Broker tak samo jak agent nieruchomości pomoże Ci w wycenie i przygotowaniu oferty nieruchomości, a potem przeprowadzi Cię przez cały proces sprzedaży od spotkań z zainteresowanymi aż po protokół przekazania nieruchomości. Broker to jednak samodzielny specjalista z udokumentowanym doświadczeniem.    

Wynagrodzenie ustala odpowiedzialny za transakcję broker, który bierze pod uwagę złożoności i skomplikowanie transakcji. Zwykle jednak wynagrodzenie mieści się w przedziale pomiędzy od 2% do 5% ceny sprzedaży.  

Na pierwszym spotkaniu broker nie będzie robił zdjęć ani przygotowywał oferty. Pierwsze spotkanie ma charakter orientacyjny dlatego możesz zebrać podstawowe dokumenty które posiadasz (numer księgi wieczystej, akt notarialny). Pomogą one brokerowi podjąć decyzję czy jest w stanie przyjąć takie zlecenie. 

Pracując z nami zlecasz nam całość procesu, a my wykorzystamy każdy dostępny sposób żeby maksymalizować szansę na sprzedaż. W takim przypadku nie ma potrzeby współpracować z innymi agencjami albo działać na własną rękę. 

Tym się kompletnie nie przejmuj. Broker w oparciu o rejestr cen transakcyjnych, obecną sytuację rynkową oraz własne doświadczenia pomoże Ci ustalić optymalną cenę. 

Dodaj ofertę do sprzedaży

Wpisz podstawowe dane, a dedykowany broker skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

  Porównaj

  Sprawdź jakie warunki oferujemy!

  Buy a new home

  Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur cing elit. Suspe ndisse suscipit

  Sell a home

  Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur cing elit. Suspe ndisse suscipit

  Rent a home

  Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur cing elit. Suspe ndisse suscipit